Вибране
Порівняння
Ваш кошик порожній!
Кошик
Код товару:
GXA-73601
Артікул:
GXA-73601
Виробник:
Genexa LLC
UPC код:
850015736018
Габарити (ДхШхВ):
13×5.1×5.1 см
Вага:
0.2 кг
В наявності ✓
904грн.
   29 відгуків
Гарантія якості
Швидка доставка
  • Чисті ліки
  • Декстрометорфан HBr | гвайфенезин
  • Відхаркувальний засіб від кашлю
  • кашель-
  • Слиз
  • Закладеність грудей
  • Той самий ефективний активний інгредієнт, але без штучних наповнювачів
  • Сертифікат Non-GMO Project Verified
  • Дозувальна чашка входить до комплекту
  • Сертифікат B Corporation
  • Відсутність глютену підтверджено сертифікатом Certified Gluten-Free
  • Сертифікований веганський продукт
  • Тільки інгредієнти, на які заслуговують люди

  • декстрометорфан HBr
  • гвайфенезин
  • Органічний сироп агави
  • Зі смаком органічної лохини
  • Натуральний екстракт цитрусових
  • Натуральний ароматизатор
  • очищена вода
  • І це все.

    Призначення

  • Тимчасово полегшує кашель, спричинений незначним подразненням горла та бронхів, яке може виникнути через застуду або вдихання подразників.
  • Допомагає розріджувати мокротиння (слиз) і розріджувати бронхіальний секрет, щоб позбавити бронхіальні проходи від слизу, що набридає, і зробити кашель більш продуктивним.
  • Люди понад усе.

    Ми вважаємо, що ви повинні почуватися добре, коли відчуваєте себе краще. Саме тому ми виготовляємо ліки з тими самими активними інгредієнтами, які потрібні вам, але без штучних інгредієнтів. Це те, на що люди заслуговують.

    Рекомендації із застосування

  • Не приймайте більше 6 доз протягом 24 годин.
  • Використовуйте тільки з дозованою чашкою. Не використовуйте з будь-яким іншим дозуючим пристроєм.
  • мл = мілілітр
  • Діти віком від 6 до 12 років 5–10 мл кожні 4 годиниДіти віком від 4 до 6 років 2,5–5 мл кожні 4 години Дітям до 4 років не використовувати

    Перед кожним застосуванням добре збовтати.

    Інші інгредієнти

    Активні інгредієнти (у кожній 5 мл)Призначеннядекстрометорфан HBr, USP, 5 мг Засіб, що пригнічує кашель гвайфенезин (USP), 100 мг Відхаркувальний засіб Допоміжні інгредієнти: Органічний сироп агави, ароматизатор «Органічна лохина», натуральний екстракт цитрусових, натуральний ароматизатор, очищена вода.


    Дисклеймер:

    Результати застосування продукції можуть бути індивідуальними для кожного клієнта і залежать від особливостей Вашого організму. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

    Протипоказання та побічні дії:

    Індивідуальна нестерпність компонентів.

    Особливі вказівки:

    ——

    Можливі назви товару:

    Генеха від кашлйу та закладеності грудної клітки у дітей 4–11 років, Genexa від кашлю та закладеності грудної клітки у дітей 4–11 років органічна лохина, Genexa vіd kashlju ta zakladenostі grudnoї klіtki u dіtej 4–11 rokіv organіchna lohina.

    Відгуків: 29
    Залишити відгук про товар можна тільки після його покупки. Так ми формуємо чесний рейтинг.
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    22.09.2024
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    Це не дуже смачно, але я дуже ціную прості інгредієнти. Боротьба з кількома алергіями часто ускладнює пошук продуктів, але ця компанія допомагає.
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    04.09.2024
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    Беру вже довгий час, періодично повторюю курс, препарат хороший, фірма якісна
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    20.07.2024
    Параметри
    Посередньо
    Недоліки
    Згідно відгуку
    Коментар
    Використовував це для мого сина, коли він кілька днів кашляв. На жаль, йому не сподобався смак, і після того, як він вживав це протягом 4 днів, він не такий ефективний, як інша марка. Але це чудовий продукт, чисті інгредієнти та якість. Ми також любимо інші продукти від Genexa.
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    10.06.2024
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    в сиропі є частинки меду за структурою він не однорідний, якість начебто не порожня, упаковка середня, поліпшення після нього були.
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    09.06.2024
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    Цей сироп від кашлю неймовірний! Мої діти люблять смак чорниці, і він чудово справляється з закладеністю грудей і кашлем. Знання, що він органічний і не містить штучних інгредієнтів, робить його безпрограшним для нашої родини
    Питань: 0

    Немає запитань про цей товар.