Вибране
Порівняння
Ваш кошик порожній!
Кошик
Код товару:
MUC-27967
Артікул:
MUC-27967
Виробник:
Mucinex
UPC код:
363824279671
Габарити (ДхШхВ):
15.6×6.4×6.4 см
Вага:
0.27 кг
В наявності ✓
1260грн.
   1 відгук
Гарантія якості
Швидка доставка
  • Рекомендовано педіатрами†
  • декстрометорфан гідрохлорид 5 мг — засіб від кашлю
  • 100 мг гвайфенезину — відхаркувальний засіб
  • фенілефрину гідрохлорид, 2,5 мг — назальний протизапальний засіб
  • Ароматизатор рідини
  • Дозувальна чашка входить до комплекту
  • Здоров’я, гігієна, дім
  • Кожна доза дитячого засобу від кашлю та закладеності ягід зі смаком ягід Mucinex:

  • Знімає закладеність грудей
  • Розщеплює слиз
  • Полегшує закладеність носа
  • Контролює кашель
  • Призначення.

    Допомагає розріджувати мокротиння (слиз) і розріджувати бронхіальний секрет, щоб позбавити бронхіальні проходи від слизу, що набридає, і зробити кашель більш продуктивним.

    Тимчасово полегшує:

  • може виникнути кашель через незначне подразнення горла та бронхів
  • застуди або вдихання подразників
  • інтенсивність кашлю
  • спонукання до кашлю, щоб допомогти дитині заснути
  • закладеність носа через застуду
  • закладеність носа
  • Рекомендації із застосування

  • не давати більше 6 доз протягом будь-якого 24-годинного періоду
  • вимірювати тільки за допомогою мірного стакана, що входить до комплекту постачання
  • не використовуйте чашку для дозування з іншими продуктами
  • дозу, наведену нижче, або згідно з рекомендаціями лікаря
  • Не зберігати в холодильнику.
  • ВікДозаДіти віком від 6 до 12 років
    10 мл кожні 4 години
    Діти віком від 4 до 6 років
    5 мл кожні 4 години
    Дітям до 4 років
    не використовувати

    Інші інгредієнти

    Склад і призначенняАктивні інгредієнти (у кожній 5 мл)Призначеннядекстрометорфан HBr — 5 мгЗасіб, що пригнічує кашель
    гвайфенезин — 100 мг Відхаркувальний засіб фенілефрину гідрохлорид — 2,5 мг Назальний протизапальний засіб Допоміжні інгредієнтибезводна лимонна кислота, динатрію едетат, червоний № FD&C 40, ароматизатори, гліцерин (соя), пропілгалат, пропіленгліколь, очищена вода, бензоат натрію, сорбітол, сукралоза, тринатрію цитрат дигідрат*, ксантанова камедь
    * може містити цей інгредієнт
    Кожні 5 мл містять: 3 мг натрію

    Дисклеймер:

    Результати застосування продукції можуть бути індивідуальними для кожного клієнта і залежать від особливостей Вашого організму. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

    Протипоказання та побічні дії:

    Індивідуальна нестерпність компонентів.

    Особливі вказівки:

    ——

    Можливі назви товару:

    Муцинех йагідний засіб длйа дітей від 4 років, Mucinex ягідний засіб для дітей від 4 років від кашлю та закладеності, Mucinex jagіdnij zasіb dlja dіtej vіd 4 rokіv vіd kashlju ta zakladenostі.

    Відгуків: 1
    Залишити відгук про товар можна тільки після його покупки. Так ми формуємо чесний рейтинг.
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    05.12.2019
    Параметри
    Посередньо
    Недоліки
    Згідно відгуку
    Коментар
    Чудово працює, моїй дитині допомогло від кашлю. моя дитина сказала, що це смачно.
    Питань: 0

    Немає запитань про цей товар.