Вибране
Порівняння
Ваш кошик порожній!
Кошик
Код товару:
MUC-99538
Артікул:
MUC-99538
Виробник:
Mucinex
UPC код:
363824995380
Габарити (ДхШхВ):
13×9.1×2.8 см
Вага:
0.06 кг
В наявності ✓
1285грн.
   4 відгуку
Гарантія якості
Швидка доставка
  • Декстрометорфан HBr — засіб від кашлю
  • Гвайфенезин — відхаркувальний засіб
  • Знімає закладеність грудей
  • Розріджує та розпушує слиз
  • Контролює кашель
  • Для людей із високим кров’яним тиском
  • Без назальних протизапальних засобів
  • Без натрію
  • Для людей із діабетом
  • Без цукру
  • Без спирту
  • На 40 % менші рідкі гелі*
  • Капсули, наповнені рідиною
  • Знімає закладеність грудей, контролює кашель і розріджує слиз. Ефективна формула для людей із високим кров’яним тиском або діабетом.

    Призначення

    Сприяє розрідженню мокротиння (слизу) і розрідженню бронхіального секрету, щоб позбавити бронхіальні проходи від слизу та зробити кашель більш продуктивним

    Тимчасово полегшує:

  • кашель через незначне подразнення горла та бронхів, що може виникнути через застуду або вдихання подразників
  • інтенсивність кашлю
  • спонукання до кашлю, щоб допомогти вам заснути
  • * Порівняно з рідкими гелями Mucinex Fast-Max від застуди та грипу максимальної сили дії

    Рекомендації із застосування

  • не приймати більше 12 рідких гелів протягом будь-якого 24-годинного періоду
  • дорослим і дітям віком від 12 років приймати по 2 рідких гелі кожні 4 години
  • дітям до 12 років: не застосовувати
  • Інші інгредієнти

    Склад і призначенняАктивний інгредієнтПризначеннядекстрометорфан гідрохлорид 10 мгЗасіб, що пригнічує кашель
    гвайфенезин — 200 мг
    Відхаркувальний засіб
    Допоміжні інгредієнтиD&C жовтий № 10, FD&C синій № 1, желатин, гліцерин, гіпромелоза, лецитин, легка мінеральна олія, поліетиленгліколь, повідон, пропіленгліколь, очищена вода, розчин сорбітолу та сорбітану, діоксид титану.

    Дисклеймер:

    Результати застосування продукції можуть бути індивідуальними для кожного клієнта і залежать від особливостей Вашого організму. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

    Протипоказання та побічні дії:

    Індивідуальна нестерпність компонентів.

    Особливі вказівки:

    ——

    Можливі назви товару:

    Муцинех засіб від кашлйу та закладеності грудної клітки, Mucinex засіб від кашлю та закладеності грудної клітки зі швидким вивільненням, Mucinex zasіb vіd kashlju ta zakladenostі grudnoї klіtki zі shvidkim vivіl'nennjam.

    Відгуків: 4
    Залишити відгук про товар можна тільки після його покупки. Так ми формуємо чесний рейтинг.
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    06.12.2023
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    Він не має ні запаху, ні смаку в роті, за словами мого сина, він сказав, що через півгодини після прийому відчув, що з ним стало легше 16 таблеток середнього розміру, які легко проковтнути. Але я не довіряю оцінці свого сина, оскільки він ненавидить ліки, коли я буду їх використовувати .
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    26.04.2023
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    Дійсно, це швидке полегшення. Чудово підходить для тих, хто має цукровий діабет і АГ
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    01.01.2023
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    цей продукт працює, як зазначено в ньому... Мені було добре полегшено проблеми зі слизом. Інші продукти також не працювали. Планую купити ще.
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    05.04.2020
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    Допомагає полегшити більшість дратівливих симптомів застуди, щоб вам було комфортніше
    Питань: 0

    Немає запитань про цей товар.