Вибране
Порівняння
Ваш кошик порожній!
Кошик
Код товару:
TKL-06480
Артікул:
TKL-06480
Виробник:
Tukol
UPC код:
650240064807
Габарити (ДхШхВ):
12.1×8.8×3.4 см
Вага:
0.07 кг
В наявності ✓
903грн.
   4 відгуку
Гарантія якості
Швидка доставка
  • Не викликає сонливості
  • Ацетамінофен, декстрометорфан, HBr, фенілефрину гідрохлорид
  • кашель-
  • Лихоманка
  • Від болю в горлі
  • Біль
  • Закладеність носа
  • Застосування: тимчасове полегшення симптомів застуди та грипу.

  • Закладеність носа
  • кашель через незначне подразнення горла та бронхів
  • біль у горлі
  • головний біль
  • незначні болі
  • гарячки
  • Рекомендації із застосування

  • Приймати тільки згідно з інструкцією (див. розділ «Попередження»)
  • Не приймати більше 4 доз на 24 години
  • Дорослим і дітям віком від 12 років приймати по 2 капсули з водою кожні 4 години

    Діти віком від 4 до 12 років: слід проконсультуватися з лікарем.

    Дітям до 4 років: Не використовувати пов’язку:

  • Використовуючи продукти для денного або нічного використання, уважно прочитайте кожну етикетку, щоб переконатися в правильному дозуванні
  • Інші інгредієнти

    Склад і призначенняАктивні інгредієнти
    (у кожній капсулі)Призначенняацетамінофен — 325 мгЗасіб для знеболення та зниження температуридекстрометорфан гідрохлорид 10 мгЗасіб, що пригнічує кашельфенілефрину гідрохлорид — 5 мгНазальний протизапальний засібДопоміжні інгредієнти: FD&C, червоний № 40, FD&C, жовтий № 6, желатин, гліцерин, поліетиленгліколь, повідон, пропіленгліколь, очищена вода, розчин сорбітолу та сорбітану, діоксид титану.

    Дисклеймер:

    Результати застосування продукції можуть бути індивідуальними для кожного клієнта і залежать від особливостей Вашого організму. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

    Протипоказання та побічні дії:

    Індивідуальна нестерпність компонентів.

    Особливі вказівки:

    ——

    Можливі назви товару:

    Тукол денний засіб від застуди та грипу, Tukol денний засіб від застуди та грипу 24 капсули, Tukol dennij zasіb vіd zastudi ta gripu 24 kapsuli.

    Відгуків: 4
    Залишити відгук про товар можна тільки після його покупки. Так ми формуємо чесний рейтинг.
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    12.12.2023
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    Чудовий запах, використання, розмір, вік, упаковка, все чудово, текстура, приємне відчуття, щоденна частота
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    11.10.2021
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    його ліки стали для мене паличкою-виручалочкою. Я боровся з [станом] роками, і ніщо інше не спрацювало так добре, як це. Через кілька днів після початку прийому цього препарату я помітив значне покращення свого [симптому]. Мій [симптом] значно зменшився, і загальна якість мого життя значно покращилася.
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    31.08.2019
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    Дуже легко бореться із застудою, не викликає оніміння. Хороша якість, підсушує нежить, а також знімає біль
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    21.04.2019
    Параметри
    Посередньо
    Недоліки
    Згідно відгуку
    Коментар
    Чудова ціна і добре працює. Не так добре, як мої звичайні улюблені бренди, але ідеально підходить для кінця чи початку застуди.
    Питань: 0

    Немає запитань про цей товар.