Вибране
Порівняння
Ваш кошик порожній!
Кошик
Код товару:
TKL-00158
Артікул:
TKL-00158
Виробник:
Tukol
UPC код:
650066001581
Габарити (ДхШхВ):
13.2×5.3×5.3 см
Вага:
0.16 кг
В наявності ✓
899грн.
   1 відгук
Гарантія якості
Швидка доставка
  • Ацетамінофен, декстрометорфан HBr, гвайфенезин, фенілефрин гідрохлорид
  • Призначення: Тимчасово полегшує ці симптоми застуди та грипу:

  • закладеність носа-
  • кашель-
  • Незначні болі
  • біль у горлі-
  • головний біль-
  • тимчасове зниження температури-
  • Допомагає розрідити мокротиння (слиз) і розрідити бронхіальний секрет, щоб позбавити бронхіальні проходи від слизу та зробити кашель більш продуктивним
  • Рекомендації із застосування

    Не давати більше, ніж рекомендовано (див. розділ «Попередження про передозування»).

  • Продукт не містить інструкцій або попереджень для використання дорослими
  • Не приймайте більше 5 доз протягом 24 годин
  • Не давати більше 5 днів, якщо це не призначено лікарем
  • Відмірюйте тільки за допомогою мірної чашки з комплекту постачання
  • Дозуйте, як указано нижче, або згідно з рекомендаціями лікаря
  • мл = мілілітр, ч. л. = чайна ложка
  • Зберігайте упаковку для повної інформації про препарат
  • ВікДозаДіти віком від 6 до 12 років2 ч. л. кожні 4 годиниДітям до 6 роківНе використовувати пов’язку:

    Інші інгредієнти

    Склад і призначенняАктивні інгредієнти (у 10 мл або 2 чайних ложках)Призначенняацетамінофен — 325 мгЗасіб для знеболення та зниження температуридекстрометорфан HBr, 10 мгЗасіб, що пригнічує кашельгвайфенезин, 200 мгВідхаркувальний засібфенілефрину гідрохлорид, 5 мгНазальний протизапальний засібДопоміжні інгредієнтиБезводна лимонна кислота, динатрію едетат, FD&C синій #1, FD&C червоний #40, ароматизатори, гліцерин, пропіленгліколь, пропілгалат, очищена вода, бензоат натрію, сорбітол, сукралоза, ксантанова камедь.
    Кожні 10 мл містять: 6 мг натрію

    Дисклеймер:

    Результати застосування продукції можуть бути індивідуальними для кожного клієнта і залежать від особливостей Вашого організму. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

    Протипоказання та побічні дії:

    Індивідуальна нестерпність компонентів.

    Особливі вказівки:

    ——

    Можливі назви товару:

    Тукол засіб від застуди та грипу длйа дітей 6–11 років, Tukol засіб від застуди та грипу для дітей 6–11 років ягоди, Tukol zasіb vіd zastudi ta gripu dlja dіtej 6–11 rokіv jagodi.

    Відгуків: 1
    Залишити відгук про товар можна тільки після його покупки. Так ми формуємо чесний рейтинг.
    Покупець айхерб
    Реальний покупець
    23.09.2020
    Параметри
    Відмінно
    Недоліки
    Немає
    Коментар
    Це дійсно допомогло мені, коли у мене була висока температура на вихідних. У випадку моєї дитини температура знизилася досить швидко після того, як він випив, а потім знову піднялася через 6 годин. Я хотів би мати його під рукою, якщо лікарня не працюватиме.
    Питань: 0

    Немає запитань про цей товар.